עיטוף מוצרים בצלופן

IMG_6541

בשנים האחרונות אנחנו עדים למגמה הצוברת תאוצה בקרב מותגי קוסמטיקה, פארמה וביוטי, המעדיפים להעביר אספקטים שונים בשלב ייצור המוצרים שלהן אל חברה חיצונית המתמחה במילוי, אריזה וגם עיטוף אריזות בצלופן. הכל תחת קורת גג אחת.

כמה סיבות עיקריות הובילו למגמה הזאת:
• צרכים משתנים: בתקופות בהן הזמנות המוצרים קטנות מנקודות המכירה שלכם, יורד הצורך של חברת הקוסמטיקה בהזמנת עיטוף מוצרים בצלופן. אם חברת קוסמטיקה מחזיקה כוח אדם קבוע לצורך כך ללא קשר לצורך התפעולי, הרי שמדובר בכסף שניתן להפנותו לאפיקים אחרים או פשוט לחסוך אותו לתקופות של גאות, בהן יש צורך בתגבור הזמנות. בזמנים כאלה אנחנו מוכנים לעמוד בכל תרחיש ולספק כל כמות במהירות ובאיכות מירבית.

עבודה עם חברה חיצונית שמתמחה בתחום עיטוף מוצרים בצלופן, מאפשרת לחברות הקוסמטיקה לייעל תהליכים ארגוניים, לחסוך בכוח אדם בזמנים בהם הוא לא נדרש ולהזמין את השירות רק בזמנים בהם הוא נדרש ובכמויות המתאימות, המדויקות והנכונות למותג.

• חיסכון בעלויות הובלה ושינוע: כאשר חברת הקוסמטיקה מעבירה את תהליך הייצור לצלופיין, היא חוסכת בעלויות הובלה אל מפעל צלופיין, חיסכון שיכול להגיע למיליוני שקלים בשנה.
תחשבו על זה: במקום לנהל מערך הובלה ושינוע גדול, מסורבל ויקר, אתם מעבירים את האחריות לגוף מסודר, מנוסה, מקצועי וגדול שיכול לעמוד באתגר.

• חיסכון בהכשרת עובדים: מעבר לעלות הכספית הגבוהה הכרוכה בהכשרת עובדים מיומנים לצורך עיטוף מוצרים בצלופן, ישנו גם את משאב הזמן, משאב יקר מאין כמוהו. כדי שעובדים יתמידו בעבודתם, יתמקצעו ויגיעו לרמת המיומנות הנדרשת, יש צורך בזמן יקר שאינו תמיד בנמצא.

עבודה עם חברה מקצועית לאריזה, מילוי ועיטוף מוצרים בצלופן חוסכת את "כאב הראש" הזה שיכול להתפרש על פני כמה חודשים טובים וכרוך גם בעלויות שימור עובדים עם כל המשתמע מכך.

• רגולציה: חברת צלופיין מחזיקה ברישיון משרד הבריאות ובתעודה מאת מכון התקנים לתקן האירופאי-G.M.P. בתור חברה עם ניסיון של 15 שנה בתחום האריזה, צלופיין ערוכה לכל אתגר ויודעת להתאים את עצמה לדרישות הרגולטוריות המשתנות, כדי שאתם, הלקוח שלנו, תקבלו את כל ההיבטים שעושים מוצר מנצח: מהירות, יעילות, איכות ותקינות גבוהה.

לחצו כאן והצטרפו לעשרות חברות שכבר התחילו לשפר ביצועים

כאשר נלקחים בחשבון כל הפרמטרים שפורטו כאן, המסקנה המתבקשת והברורה היא העברת כל תהליך הייצור והאריזה (או חלקו הגדול) לחברתנו, לצורך עמידה ביעדי אספקה, היערכות לוגיסטית מסועפת ומורכבת ובניית שרשרת אספקה אמינה העונה על כל ביקוש אליו נדרש המותג שלכם, הן ברמת המלאי והן ברמת איכות המוצרים.

בנוסף לכל זאת, חברת צלופיין מנהיגה תהליך בקרת איכות קפדני על כל קווי הייצור והאריזה, על מנת לספק לכם וללקוחות הקצה שלכם מוצרים באיכות בינלאומית, העומדת בקנה אחד עם התקנים המחמירים בתחום עיטוף מוצרים בצלופן ובנישות אחרות המשיקות לתחום זה.

אנחנו מנהיגים בדיקות תקופתיות והדרכות של כל העובדים המיומנים שלנו, הכל על מנת לעמוד תמיד בציפיות הגבוהות ביותר שלכם ושל קהל הלקוחות שלכם.


הניסיון הרב והעשיר שנצבר במשך שנים בחברת צלופיין, מאפשר לנו להיענות לאתגרים גדולים ומורכבים במהירות, להתאים את עצמנו לתרחישים משתנים ולדרישות מיוחדות של הלקוחות שלנו, שהם מהלקוחות הגדולים והמוכרים בשוק הקוסמטיקה והביוטי בישראל ובעולם.


ואם כבר דיברנו על הלקוחות שלנו, בואו נציג חלק קטן מהם: בין לקוחותינו ניתן למצוא את מעבדות ג'יג'י, ללין, איל מקיאג', ד"ר קליין, פישר תעשיות פרמצבטיות, מייסנס קוסמטיקס, חוה זיגנבוים, בודי שופ ומותגים רבים נוספים.
לחצו כאן לשיחת ייעוץ ומיפוי צרכים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram